French Programs

באמצעות שיעורים דינאמיים, תקשורתיים ומרכזי סטודנטים.
https://blicanada.net/wp-content/uploads/2020/04/agents-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

קורסים צרפתייםמצא תוכנית שמתאימה לצרכים שלך

BLI French courses focus on developing the four main language skills: speaking, reading, listening and writing with the correct use of grammar structures, vocabulary, and phonetics.

BLI מציעה מגוון רחב של תוכניות שפה המתאימות לצרכים של כל לומד. עם מגוון רחב של לוחות זמנים ואפשרויות, אנו יכולים לקחת אתכם מתקשורת בסיסית למיומנות אקדמית מתקדמת דרך שיעורים מעורבים ודינמיים המועברים על ידי מורים מנוסים שמבינים את המוטיבציות והיעדים שלכם.

בסיום התוכנית, תוכלו להיות מצוידים טוב יותר לתקשר בצורה ספונטנית וטבעית ותוכלו להביע את מחשבותיכם ורעיונותיכם בשטף ודיוק במצבים שונים.

סופר אינטנסיבי
לוח זמנים ייצוגיים
יום שני
9 - 00: 4
יום שלישי
9 - 00: 4
יום רביעי
9:00 -4: 35 אחר הצהריים
יוֹם חֲמִישִׁי
9 - 00: 4
יוֹם שִׁישִׁי
9 - 00: 12

36 שיעורים בשבועסופר אינטנסיבי

שפר את הידע שלך במיומנויות שפה ספציפיות באמצעות פיתוח פרויקטים ולמידה מבוססת משימות. תרגל את כישורי הכתיבה שלך, פיתוח את יכולות ההאזנה שלך, שפר את יכולות הקריאה שלך.
General FSL
סדנת תקשורת
אנגלית מתמחה
כישורי כוח

30 שיעורים בשבועאינטנסיבי

האץ את תהליך הלמידה שלך באמצעות שיעורי ESL / FSL מתמחים. באמצעות שילוב של למידה מבוססת משימות ושיעורי מיומנויות מסורתיות. בחר שיעורים על פי תחום העניין שלך.
General FSL
סדנת תקשורת
אנגלית מתמחה
אינטנסיבי
לוח זמנים ייצוגיים
יום שני
9 - 00: 3
יום שלישי
9 - 00: 3
יום רביעי
9:00 -3: 20 אחר הצהריים
יוֹם חֲמִישִׁי
9 - 00: 3
יוֹם שִׁישִׁי
9 - 00: 12
משרה מלאה
לוח זמנים ייצוגיים
יום שני
9 - 00: 2
יום שלישי
9 - 00: 2
יום רביעי
9:00 -2: 05 אחר הצהריים
יוֹם חֲמִישִׁי
9 - 00: 2
יוֹם שִׁישִׁי
9 - 00: 12

24 שיעורים בשבועמלא זמן

בנוסף לכיסוי ארבע כישורי השפה בסביבה ממוקדת ותקשורתית עם סטודנטים, פיתחו את השטף והדיוק שלכם באמצעות סדנאות שנועדו לעזור לכם לשפר את כישורי התקשורת הפה.
General FSL
סדנת תקשורת

18 שיעורים בשבועחלקית

למדו ותתרגלו את כל תחומי השפה שאתם לומדים, מכסים את כל ארבע המיומנויות (קריאה, כתיבה, דיבור והאזנה), דקדוק ואוצר מילים באמצעות גישה תקשורתית בשיעורים דינמיים ומרתקים.
General FSL
משרה חלקית
לוח זמנים ייצוגיים
יום שני
9 - 00: 12
יום שלישי
9 - 00: 12
יום רביעי
9:00 -12: 00 אחר הצהריים
יוֹם חֲמִישִׁי
9 - 00: 12
יוֹם שִׁישִׁי
9 - 00: 12

General French Programsתיאור כיתה

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/purple-bubble_3.png

כללי
ESL

בגוש שיעורים זה התלמידים ילמדו את כל מושגי הדקדוק הנחוצים לשיפור רמת הדיוק, השטף והמיומנות שלהם באנגלית ובצרפתית. זהו שיעור אינטראקטיבי בו יש לתלמידים הזדמנות להשתמש בדקדוק וללמוד על הכללים דרך הגילוי, בהדרכת המורה וכמה הסברים מפורשים. דגש נוסף מושם על היכולת לתקשר באמצעות נקודת הדקדוק, וזו הסיבה שיש כל כך הרבה הזדמנויות להתאמן ולהשתפר. התלמידים יוכלו לתרגל את 4 כישורי השפה (האזנה, דיבור, קריאה וכתיבה) במסגרת משולבת. הכיתה נושאים מגוון רחב של נושאים רלוונטיים באמצעות טכניקות למידה שונות המעודדות תקשורת בסביבה של עולם אמיתי. התלמידים משפרים את כישורי השפה שלהם על ידי שימוש בספר קורסים וכן על ידי השתתפות בפעילויות מגוונות רבות כדי לעזור להם ללמוד ולהתקדם.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/orange-bubble_3.png

סדנת תקשורת

This course practices core French functions and is structured around themes designed to improve natural everyday communication skills. The goal in this class is to develop fluency. There is a focus on speaking and interaction amongst students so that they can apply what they learned in their previous classes. The class is interactive and encourages team and group work in order to accomplish the goal of interacting like a native speaker and challenges students through tasks and project based activities such as role-plays, debates, discussion, story-telling, communicative or vocabulary games and mini projects.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/green-bubble_3.png

מיוחד
אנגלית

שיעור זה ישפר את הידע שלך במיומנויות שפה ספציפיות באמצעות תרגילים שונים ופעילויות דינמיות. בכל מפגש, יש מוקד שונה, כמו קריאה, כתיבה, האזנה, דיבור, אוצר מילים וביטויים, כולל ניבים, כמו גם הגייה ולמידה מבוססת משימות. ישנם חלקים שונים המותאמים לכל רמה, החל מתחילים למתקדמים. אתה יכול לתרגל את כישורי הכתיבה שלך על ידי הפקת עיתון בית ספר, או לפתח את יכולות ההאזנה שלך על ידי סיור בעולם הרדיו והפודקאסטים.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/blue-bubble_1.png

כוח
מיומנויות

This class is designed to help you speed up your learning process while allowing you the opportunity to select courses based on your specific interests and needs. Every session we offer a different specialized English/French course with a specific theme or central focus, such as French in films and music. Because there tend to be fewer students in this class, there is more individualized attention from the teacher.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/schedule.png

עיקרי התוכנית

תאריכי התחלת הקורס
בכל יום שני
זמינות
בכל ימות השנה
משך הקורס
מיניניום שבוע (ללא מקסימום)
אורך השיעור
50 דקות
גודל כיתה
ממוצע 12 | מקסימום 16
גילים
16 ומעלה
רמות
מתחיל למתקדמים
התוכנית המוצעת ב-
מונטריאול
קוויבק
באינטרנט
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
יצירת קשר
סוויטה 400, Rue Notre Dame Ouest 70
514 842 3847
שני - שישי: 8:30 - 5:XNUMX
ניוזלטר