Programy angielskie

Poprzez dynamiczne, komunikatywne i skoncentrowane na uczniach klasy.
https://blicanada.net/wp-content/uploads/2020/04/agents-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ogólne kursy angielskiegoZnajdź program, który odpowiada Twoim potrzebom

Kursy języka angielskiego BLI koncentrują się na rozwijaniu czterech głównych umiejętności językowych: mówienia, czytania, słuchania i pisania z poprawnym wykorzystaniem struktur gramatycznych, słownictwa i fonetyki.

BLI oferuje szeroką gamę programów językowych dostosowanych do potrzeb każdego ucznia. Dzięki szerokiej gamie harmonogramów i opcji możemy zabrać Cię od podstawowej komunikacji do zaawansowanej biegłości akademickiej poprzez angażujące i dynamiczne lekcje prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy rozumieją twoje motywacje i cele.

Pod koniec programu będziesz lepiej przygotowany do spontanicznej i naturalnej komunikacji oraz będziesz w stanie płynnie i precyzyjnie wyrażać swoje myśli i pomysły w różnych sytuacjach.

Super intensywny
zajęć
Poniedziałek
9:00 - 4:35
Wtorek
9:00 - 4:35
Środa
9:00 -4: 35 PM
CZWARTEK
9:00 - 4:35
PIĄTEK
9:00 - 12:00

36 lekcji tygodniowoSuper intensywny

Poszerz swoją wiedzę na temat określonych umiejętności językowych poprzez opracowywanie projektów i naukę zadaniową. Ćwicz umiejętności pisania, rozwijaj umiejętności słuchania, popraw swoje umiejętności czytania.
Ogólne ESL
Warsztaty komunikacji
Specjalizowany angielski
Umiejętności mocy

30 lekcji tygodniowoIntensywny

Przyspiesz proces uczenia się dzięki specjalistycznym klasom ESL / FSL. Poprzez połączenie nauki opartej na zadaniach i lekcji tradycyjnych umiejętności. Wybierz zajęcia w oparciu o obszar zainteresowania.
Ogólne ESL
Warsztaty komunikacji
Specjalizowany angielski
Intensywny
zajęć
Poniedziałek
9:00 - 3:20
Wtorek
9:00 - 3:20
Środa
9:00 -3: 20 PM
CZWARTEK
9:00 - 3:20
PIĄTEK
9:00 - 12:00
Pełny czas
zajęć
Poniedziałek
9:00 - 2:05
Wtorek
9:00 - 2:05
Środa
9:00 -2: 05 PM
CZWARTEK
9:00 - 2:05
PIĄTEK
9:00 - 12:00

24 lekcji tygodniowoPełny etat

Oprócz opanowania czterech umiejętności językowych w środowisku skoncentrowanym na uczniach i komunikacji, rozwijaj swoją biegłość i dokładność poprzez warsztaty mające na celu poprawę umiejętności komunikacji ustnej.
Ogólne ESL
Warsztaty komunikacji

18 lekcji tygodniowoW niepełnym wymiarze godzin

Naucz się i ćwicz wszystkie aspekty języka, którego się uczysz, obejmujące wszystkie cztery umiejętności (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie), gramatykę i słownictwo, stosując komunikatywne podejście w dynamicznych i angażujących zajęciach.
Ogólne ESL
Niepełny etat
zajęć
Poniedziałek
9:00 - 12:00
Wtorek
9:00 - 12:00
Środa
9:00 -12: 00 PM
CZWARTEK
9:00 - 12:00
PIĄTEK
9:00 - 12:00

Ogólne programy w języku angielskimOpis klasy

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/purple-bubble_3.png

Ogólne warunki
ESL

W tym bloku zajęć uczniowie poznają wszystkie podstawowe pojęcia gramatyczne niezbędne do poprawy ich dokładności, płynności i poziomu kompetencji w języku angielskim i francuskim. Jest to interaktywna klasa, w której uczniowie mają możliwość korzystania z gramatyki i poznawania zasad poprzez odkrywanie, pod przewodnictwem nauczyciela i kilkoma wyraźnymi wyjaśnieniami. Większy nacisk kładzie się na umiejętność komunikowania się za pomocą gramatyki, dlatego jest tak wiele okazji do ćwiczenia i doskonalenia. Studenci będą mogli ćwiczyć 4 umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) w zintegrowanym otoczeniu. Zajęcia obejmują szeroki zakres istotnych tematów za pomocą różnych technik uczenia się, które zachęcają do komunikacji w środowisku rzeczywistym. Uczniowie podnoszą swoje umiejętności językowe, korzystając z podręcznika, a także biorąc udział w wielu różnorodnych zajęciach, aby pomóc im w nauce i postępach.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/orange-bubble_3.png

Warsztaty komunikacji

Kurs ćwiczy podstawowe funkcje języka angielskiego / francuskiego i opiera się na tematach mających na celu poprawę naturalnych umiejętności komunikacyjnych na co dzień. Celem w tej klasie jest rozwijanie płynności. Nacisk kładziony jest na mówienie i interakcję między uczniami, aby mogli zastosować to, czego nauczyli się na poprzednich zajęciach. Klasa jest interaktywna i zachęca do pracy zespołowej i grupowej w celu osiągnięcia celu interakcji jak native speaker i rzuca wyzwanie uczniom poprzez zadania i działania oparte na projektach, takie jak odgrywanie ról, debaty, dyskusje, opowiadanie historii, gry komunikacyjne lub słownictwa i mini projekty.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/green-bubble_3.png

Specialized
angielski

Ta klasa poprawi Twoją znajomość określonych umiejętności językowych poprzez różne ćwiczenia i ćwiczenia dynamiczne. Każda sesja koncentruje się na innych zagadnieniach, takich jak czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie, słownictwo i wyrażenia, w tym idiomy, a także wymowa i nauka zadaniowa. Istnieją różne sekcje dostosowane do każdego poziomu, od początkującego do zaawansowanego. Możesz ćwiczyć umiejętności pisania, produkując gazetę szkolną lub rozwijać swoje umiejętności słuchania, eksplorując świat radia i podcastów.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/blue-bubble_1.png

Moc
umiejętności

Ta klasa ma na celu przyspieszenie procesu uczenia się, jednocześnie umożliwiając wybór kursów na podstawie twoich zainteresowań i potrzeb. Każdej sesji oferujemy inny specjalistyczny kurs języka angielskiego / francuskiego o określonym temacie lub specjalizacji, np. Angielski / francuski w filmach i muzyce. Ponieważ w tej klasie jest mniej uczniów, nauczyciel ma bardziej zindywidualizowaną uwagę.

https://blicanada.net/wp-content/uploads/2019/11/schedule.png

Najważniejsze informacje o programie

Daty rozpoczęcia kursu
Każdy poniedziałek
Dostępność
Cały rok
Czas trwania kursu
Mininum 1 tydzień (bez maksimum)
Długość lekcji
50 Minut
Rozmiar klasy
Średnia 12 | Maksymalnie 16
Ages
16 lat i więcej
Poziomy
Początkujący do zaawansowanego
Program oferowany w
Montreal
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Skontaktuj się z nami
Suite 400, 70 Rue Notre Dame Ouest
514 842 3847
Poniedziałek - piątek: 8:30 - 5:XNUMX
Newsletter